Site Overlay

Program

A lenti táblázat mobil kijelzőkön jobbra elmozgatható!

DECATHLON Nagyszínpad
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05DECATHLON WarmUpBorsos Peti & Szőke Fanni (FitPartners)
10:2010:55GYMSTICKCzégel Erika
11:1011:45ZONA BurnPéntek Enikő
12:0012:35Súlykontroll+Béres Alexandra
12:5013:25Iron Box MAXTatarek Rezső
13:4014:15Kangoo Jumps Madonna ShowSifi & Kangoo Team
14:3015:05Best BodyKatus Attila
15:2015:55Testegyensúly – Preventív gerinctréningKis Mónika
A LÉLEKNEK – Domyos Jóga és Pilates terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Pilates Reform ConcpetTímár Gabriella
10:2010:55Stretching – Teljes TestnyújtásRusznák Renáta
11:1011:45YogalatesGeszler Dóri
12:0012:35Stresszoldó JógaRábóczki Renáta
12:5013:25Női JógaSüveges Nóra
13:4014:15Rubin yoga flowRubin Olivér és Csilla
14:3015:05Hatha Jóga fókuszban a szép tartásSzékesvári Melinda
15:2015:55StretchingSzabó Nikolett
AZ AKARATNAK – Küzdősport/Funkcionális terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Strong30Horváth Tamás
10:2010:55 Iron Box MAXBuczkó Péter
11:1011:45Cardio IntervallPulay Szilvi
12:0012:35SpartanfittBánkuti Gabi
12:5013:25PoundMezei Eszter
13:4014:15Cardio Kick-BoxBorsos Peti
14:3015:05Boost TrainingSimon Szimonetta
15:2015:55 Intervall Balázs Adrienn Kinga
A TESTNEK – Mozgástrendek terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Jumping Fitness/PartyBeus & Jumping Team Hungary
(Majercsík Beáta és a csapat: Ágoston Sára, Slamová Lilla, Frastacká Kinga, Kuti Anita, Farkas Réka, Kuti Éva)
10:2010:55Jumping Fitness/BrutálBeus & Jumping Team Hungary
(Majercsík Beáta és a csapat: Ágoston Sára, Slamová Lilla, Frastacká Kinga, Kuti Anita, Farkas Réka, Kuti Éva)
11:1011:45PiloxingMezei Eszter
12:0012:35HIGHenergYSzalka Andi
12:5013:25X-Co TrainingBános Enikő
13:4014:15ZONA z4Péntek Enikő
14:3015:05HyperPowerGóth Mariann, Major Dani
15:2015:55AMAZON BODY – ÖNMAGADRA HANGOLVALóránt-Szemző Fruzsina
A RITMUSNAK – Dance terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Wake UpKangoo Team
10:2010:55DanceMix Fitness AkadémiaRátkai Zsanett
11:1011:45Salsa FitnessOsvaldo Zequeira
12:0012:35Aerobik PerformanceVarró Gyula
12:5013:25Dance Fitness Fitness AkadémiaAdamcsek Edo
13:4014:15Party FitnessLőrincz Ernő, Cseh Szakál Tibor
14:3015:05Salsation® FitnessHornyák Verona
15:2015:55full body BARRE workoutBaraksó Mária
A SZÍVNEK – Indoor Cycling terem
KezdeteVégeElőadó
9:3010:15Janik AJ Anna, Csépes Kati
10:3011:15Vallus Anett, Halasi Béla
11:3012:15Körtvélyessy Ákos, Laczkó Attila
12:3013:15Baranyai Noémi, Bán Attila
13:3014:15Kreiszl Boglárka, Vitai Klára
14:3015:15Viczián Gyöngyi, Zala Miklós
15:3016:15Doszkocs Gyula, Fintor Gábor
Fitness Akadémia Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Dance MovesLamm Nikó
10:2010:55Military Boot CampPálos Attila
11:1011:45Total BodyNémeth Zsani, Adamcsek Edó
12:0012:35DanceMixRátkai Zsani
12:5013:25GhettoCampSzedlacsek Orsi
13:4014:15Kondi Step ClassicRátkai Zsani
14:3015:05DanceNémeth Zsani
15:2015:55Nyújtás-StretchingKovács Kriszti
Sugár Fitness Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05AlakformálóHóbor Nikolett
10:2010:55AlakformálóPais Petra
11:1011:45Retro DanceFehér Sándor
12:0012:35AlakformálóKovács Csilla
12:5013:25Salsa FitnessSzántó Ildikó
13:4014:15ZumbaAngyal András
14:3015:05ZumbaNagy Erika
15:2015:55AlakformálóMucsi Edina
ZONA Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05LIT 2 HIITRajnai Kinga, Osmala Eszti
10:2010:55Mini-bandLengyel Clau, Bencze Erika
11:1011:45NAGYSZÍNPADON: ZONA BurnPéntek Enikő és csapata (Steinhausz Andi, Hrozik Edit, Kondor Klau, Ács Klári, Osmala Eszti, Felde Rebeka, Deák Csabi)
12:0012:35ZONA TrióTibai-Doór Timi, Borbély Betti
12:5013:25Core kardió + ZONA spineSteinhasz Andi, Forján Petra
13:4014:15Mozgástrendek teremben: Z4Péntek Enikő és csapata (Rajnai Kinga, Lengyel Clau, Borbély Betti, Csabi)
14:3015:05ZONA piramisKondor Klaudia, Hrozik Edit
15:2015:55Folk & Mini-bandÁcs Klári, Felde Rebeka
Spartanfitt® Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Spartan Body Weight ébresztőVidám Marcsi, Jusztin Timi
10:2010:55Spartan Girja®Kállai Etus, Nagy Ricsi
11:1011:45Spartan Fighter®Mucsi-Márkus Klára, Szilágyi Zsolt
12:0012:35Spartan MobilityPál Enikő, Pál Edina
12:5013:25Spartan Fighter® köredzésJánszki Katalin, Benkovics Betti,Tajti Tündi
13:4014:15Spartan Body WeightMucsi-Márkus Klára, Belák Bernadett
14:3015:05Spartan Girja®Bartyik Zoltán, Joó Robi
15:2015:55Spartan MobilityMester Zita, Bulyáki Livi
Gymstick Stage – HAMAROSAN
Tekerj Vakon! SUHANJ! terem – HAMAROSAN
IRON SYSTEM™ Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Hot IronSimon Zsófi
10:2010:55Hot IronLaczi Kati
11:1011:45Hot IronGózon Tomi & Rácz Gergő
12:0012:35Hot IronGóth Mariann & Major Dani
12:5013:25Hot IronBerényi Berni
13:4014:15Hot IronSzalka Andi
14:3015:05Hot IronVetró Tünde
15:2015:55MobilityBerényi Berni & Gózon Tomi
LaBoom Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05AerobikMixJeney-Werner Evelyn
10:2010:55FunkyMező Kata
11:1011:45Dance mixRátkai Zsani
12:0012:35Dance FitnessJeney-Werner Evelyn
12:5013:25Házibuli LaBoomRátkai Zsani
13:4014:15ZumbaErdélyi Kriszta
14:3015:05Dance FlowErdélyi Kriszta
15:2015:55DeepWORK LaBoomHenz Edina & Gózon Tomi

Előadók

Erdélyi Krisztina

Zumba: A Zumba Kolumbiából származó, könnyen elsajátítható, latin ritmusokra épülő...

Szántó Ildikó

A salsa a világszerte elterjedt latin táncok közé sorolható. Kezdetben...

Horváth Tamás

Strong30 A STRONG mozgásanyaga a funkcionális tréningre és a küzdősportokra...

Hóbor Nikolett

Az óra 8-10 perces bemelegítéssel indul, melynek során a szervezetet...

Jánszki Katalin

Erő és állóképesség! Eszközös és saját testsúlyos gyakorlatok....

Szalka Andi

Teljes testet átmozgató dinamikus, jó hangulatú, pörgős óra, mely garantálja...

programajánló

Házibuli LaBoom

Lendület, ritmus, hangulat és házibuli… irány a táncparkett, és vezesd...

Kondi Step Classic

Az óráról szóló ismertető hamarosan elkészül, türelmedet kérjük!...

#instagram

helyszín és megközelítés

  • időpont

    2019. november 23.

  • helyszín

    BOK Csarnok, Budapest, 1146, Dózsa György út 1, 1146

  • nyitva tartás

    9.00 - 18.00

A rendezvény helyszíne a budapesti BOK Sportcsarnok.
Érkezhetsz autóval, tömegközlekedéssel vagy gyalogosan.

Tömegközlekedés

A BOK Sportcsarnok közvetlen közelében az alábbi BKK-járatok állnak meg:

  • M2-es metró – Puskás Ferenc Stadion állomás (elérhető a Keleti pályaudvarról; Déli pályaudvarról; Nyugati pályaudvarról M3-as metróval átszállással; Kelenföldi pályaudvarról M4-es metróval átszállással)
  • 1-es villamos – Puskás Ferenc Stadion megálló (Elérhető a Népligetből)
  • 30 és 95-ös buszok
  • 75 és 80-as trolibuszok

Gépkocsival

Parkolás a környékbeli közterületeken megoldható, pl. a Dózsa György úton, a Stefánia úton, a Kerepesi úton, és a fenti utak vonzáskörzetében. Figyelem! A parkolásért a környéken fizetni kell!

Névadó főszponzor

társszponzor

támogató

jegyértékesítő partner

kapcsolat

Telefon: (06 1) 220 82 11
Mobil: (06 20) 965 19 66
E-mail: nevezes@futanet.hu

hírlevél

Íratkozz fel hírlevelünkre a legfrissebb akciókért!