Program
2020-ban az eseményt nem rendezzük meg, találkozunk 2021. november 27-én!
Addig is kedvcsinálóként böngészd át legutóbbi órarendünket!
Azokat az órákat, amelyeken a részvétel előzetes jelentkezéshez kötött, ikonnal jelöltük az órarendben. Az előjelentkezésről idekattintva minden információt megtalálsz.
DECATHLON Nagyszínpad | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | DECATHLON WarmUp | Borsos Peti & Szőke Fanni (FitPartners) |
SZÜNET: 10:05 | 10:20 | DECATHLON Munkahelyen is végezhető átmozgató gyakorlatok ülőmunkát végzőknek | Borsos Peti |
10:20 | 10:55 | GYMSTICK | Czégel Erika |
SZÜNET: 10:55 | 11:10 | DECATHLON Sportolj okosan! – Hogyan előzd meg a sérüléseket? | Borsos Peti |
11:10 | 11:45 | ZONA Burn | Péntek Enikő |
SZÜNET: 11:45 | 12:00 | Rúdtáncbemutató | Floch Bernadett |
12:00 | 12:35 | Súlykontroll+ | Béres Alexandra |
SZÜNET: 12:35 | 12:50 | Kreadance showtáncbemutató | Kreadance Tánciskola |
12:50 | 13:25 | Iron Box MAX | Tatarek Rezső |
SZÜNET: 13:25 | 13:40 | SALSATION® fitneszbemutató | |
13:40 | 14:15 | Kangoo Jumps Madonna Show | Sifi & Kangoo Team |
SZÜNET: 14:15 | 14:30 | Kreadance showtáncbemutató | Kreadance Tánciskola |
14:30 | 15:05 | Best Body | Katus Attila |
SZÜNET: 15:05 | 15:20 | Sorsolás és eredményhirdetés | |
15:20 | 15:55 | Testegyensúly – Preventív gerinctréning | Kis Mónika |
AZ AKARATNAK – Küzdősport/Funkcionális terem | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | Strong30 | Horváth Tamás |
10:20 | 10:55 | Iron Box MAX | Buczkó Péter |
11:10 | 11:45 | Cardio Intervall | Pulay Szilvi |
12:00 | 12:35 | Spartanfitt | Bánkuti Gabi |
12:50 | 13:25 | POUND® | Mezei Eszter |
13:40 | 14:15 | Cardio Kick-Box | Borsos Peti |
14:30 | 15:05 | Boost Training | Simon Szimonetta |
15:20 | 15:55 | Intervall | Balázs Adrienn Kinga |
A RITMUSNAK – Dance terem | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | Wake Up | Kangoo Team |
10:20 | 10:55 | DanceMix Fitness Akadémia | Rátkai Zsanett |
11:10 | 11:45 | Salsa Fitness | Osvaldo Zequeira |
12:00 | 12:35 | Aerobik Performance | Varró Gyula |
12:50 | 13:25 | Dance Fitness Fitness Akadémia | Adamcsek Edo |
13:40 | 14:15 | Party Fitness | Lőrincz Ernő, Cseh Szakál Tibor |
14:30 | 15:05 | Salsation® Fitness | Hornyák Verona |
15:20 | 15:55 | full body BARRE workout | Baraksó Mária |
Fitness Akadémia Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | Dance Moves | Lamm Nikó |
10:20 | 10:55 | Stabil&Mobil | Schieder Henriette |
11:10 | 11:45 | Total Body | Németh Zsani, Adamcsek Edó |
12:00 | 12:35 | DanceMix | Rátkai Zsani |
12:50 | 13:25 | GhettoCamp | Tasi Szilvi |
13:40 | 14:15 | Kondi Step Classic | Rátkai Zsani |
14:30 | 15:05 | Dance | Németh Zsani |
15:20 | 15:55 | Nyújtás-Stretching | Kovács Kriszti |
Sugár Fitness Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | Alakformáló | Hóbor Nikolett |
10:20 | 10:55 | Alakformáló | Pais Petra |
11:10 | 11:45 | Retro Dance | Fehér Sándor |
12:00 | 12:35 | Alakformáló | Kovács Csilla |
12:50 | 13:25 | Salsa Fitness | Szántó Ildikó |
13:40 | 14:15 | Alakformáló | Mucsi Edina |
14:30 | 15:05 | Zumba | Nagy Erika |
15:20 | 15:55 | Party Fitness | Cseh-Szakál Tibor |
ZONA Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | LIT 2 HIIT | Rajnai Kinga, Osmala Eszti |
10:20 | 10:55 | Mini-band | Lengyel Clau, Bencze Erika |
11:10 | 11:45 | Nagyszínpad – ZONA Burn | Péntek Enikő + csapata (Steinhausz Andi, Hrozik Edit, Kondor Klau, Ács Klári, Osmala Eszti, Felde Rebeka, Deák Csabi) |
12:00 | 12:35 | ZONA Trió | Tibai-Doór Timi, Borbély Betti |
12:50 | 13:25 | Core kardió + ZONA spine | Steinhausz Andi, Forján Petra |
13:40 | 14:15 | Z4 | Forján Petra, Bencze Erika |
13:40 | 14:15 | Mozgástrendek terem – Z4 | Péntek Enikő |
14:30 | 15:05 | ZONA piramis | Kondor Klaudia, Hrozik Edit |
15:20 | 15:55 | Mini-band | Ács Klári, Tibai-Doór Timi |
Spartanfitt® Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | Spartan Body Weight ébresztő | Vidám Marcsi, Jusztin Timi |
10:20 | 10:55 | Spartan Girja® | Kállai Etus, Nagy Ricsi |
11:10 | 11:45 | Spartan Fighter® | Mucsi-Márkus Klára, Szilágyi Zsolt |
12:00 | 12:35 | Spartan Mobility | Pál Enikő, Pál Edina |
12:50 | 13:25 | Spartan Fighter® köredzés | Jánszki Katalin, Benkovics Betti,Tajti Tündi |
13:40 | 14:15 | Spartan Body Weight | Mucsi-Márkus Klára, Belák Bernadett |
14:30 | 15:05 | Spartan Girja® | Bartyik Zoltán, Joó Robi |
15:20 | 15:55 | Spartan Mobility | Mester Zita, Bulyáki Livi |
LaBoom Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | AerobikMix | Jeney-Werner Evelyn |
10:20 | 10:55 | Funky | Mező Kata |
11:10 | 11:45 | Dance mix | Rátkai Zsani |
12:00 | 12:35 | Dance Fitness | Jeney-Werner Evelyn |
12:50 | 13:25 | LaBoomBox | Rátkai Zsani |
13:40 | 14:15 | Zumba | Erdélyi Kriszta |
14:30 | 15:05 | Dance Flow | Erdélyi Kriszta |
15:20 | 15:55 | DeepWORK LaBoom | Henz Edina & Gózon Tomi |
GYMSTICK Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | GYMSTICK – Wake up body | Hramcsák-Papp Heni, Tömöri Ágnes, Ádámné Vancza Viki, Csorba Anett |
10:20 | 10:55 | A DECATHLON Nagyszínpadon: GYMSTICK | Czégel Erika és a Dream Team |
11:10 | 11:45 | Full body by GYMSTICK Miskolc | Kovács Klára, Szoboszlai Zsófia, Tőszeginé Gabi, Vári Anikó |
12:00 | 12:35 | Ütős négyes | Kerata Dóra, Pécsi Ignácz Zsanett, Fera-Both Csilla, Cserba Beáta |
12:50 | 13:25 | Thigh Killers GYMSTICK | Tóth Szilvi, Csutiné Tóth Katalin, Palócz Györgyi, Csohány Kriszti |
13:40 | 14:15 | Perfect Push-up GYMSTICK | Schmidt Timi, Dóczi Zsuzsi, Móri Napsugár, Steinmacher Attila |
14:30 | 15:05 | Black Edition by GYMSTICK Boys | Szabó István, Majoros Richárd, Törtei László |
15:20 | 15:55 | DinamicBalance Team | Pékné Jardik Mónika, Gór Mária, Szabó Judit, Komáromi Anna Ida |
SUHANJ! Tekerj Vakon! terem | |||
Kezdete | Vége | Előadó | |
9:30 | 10:05 | Pausz Tamás | |
10:20 | 10:55 | Pausz Tamás | |
11:10 | 11:45 | Pausz Tamás | |
12:00 | 12:35 | Pausz Tamás | |
12:50 | 13:25 | Pausz Tamás |
IRON SYSTEM™ Stage | |||
Kezdete | Vége | Óra neve | Előadó |
9:30 | 10:05 | Hot Iron | Simon Zsófi |
10:20 | 10:55 | Hot Iron | Laczi Kati |
11:10 | 11:45 | Hot Iron | Gózon Tomi & Rácz Gergő |
12:00 | 12:35 | Hot Iron | Góth Mariann & Major Dani |
12:50 | 13:25 | Hot Iron | Berényi Berni |
13:40 | 14:15 | Hot Iron | Szalka Andi |
14:30 | 15:05 | Hot Iron | Vetró Tünde |
15:20 | 15:55 | Hot Iron | Berényi Berni & Gózon Tomi |
helyszín és megközelítés
-
időpont
2022. november 26.
-
helyszín
BOK Csarnok, Budapest, 1146, Dózsa György út 1, 1146
-
nyitvatartás
7.30 - 18.30
A rendezvény helyszíne a budapesti BOK Sportcsarnok.
Érkezhetsz autóval, tömegközlekedéssel vagy gyalogosan.
Tömegközlekedés
A BOK Sportcsarnok közvetlen közelében az alábbi BKK-járatok állnak meg:
- M2-es metró – Puskás Ferenc Stadion állomás (elérhető a Keleti pályaudvarról; Déli pályaudvarról; Nyugati pályaudvarról M3-as metróval átszállással; Kelenföldi pályaudvarról M4-es metróval átszállással)
- 1-es villamos – Puskás Ferenc Stadion megálló (Elérhető a Népligetből)
- 30 és 95-ös buszok
- 75 és 80-as trolibuszok
Gépkocsival
Parkolás a környékbeli közterületeken megoldható, pl. a Dózsa György úton, a Stefánia úton, a Kerepesi úton, és a fenti utak vonzáskörzetében. Figyelem! A parkolásért a környéken fizetni kell!
kapcsolat
E-mail: nevezes@futanet.hu
hírlevél
Iratkozz fel hírlevelünkre a legfrissebb információkért!