Site Overlay

Program

A lenti táblázat mobil kijelzőkön jobbra elmozgatható!

Azokat az órákat, amelyeken a részvétel előzetes jelentkezéshez kötött, ikonnal jelöltük az órarendben. Az előjelentkezésről idekattintva minden információt megtalálsz.

DECATHLON Nagyszínpad
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05DECATHLON WarmUpBorsos Peti & Szőke Fanni (FitPartners)
SZÜNET: 10:0510:20DECATHLON 
Munkahelyen is végezhető átmozgató gyakorlatok ülőmunkát végzőknek
Borsos Peti
10:2010:55GYMSTICKCzégel Erika
SZÜNET: 10:5511:10DECATHLON
Sportolj okosan! – Hogyan előzd meg a sérüléseket?
Borsos Peti
11:1011:45ZONA BurnPéntek Enikő
SZÜNET: 11:4512:00RúdtáncbemutatóFloch Bernadett
12:0012:35Súlykontroll+Béres Alexandra
SZÜNET: 12:3512:50Kreadance showtáncbemutatóKreadance Tánciskola
12:5013:25Iron Box MAXTatarek Rezső
SZÜNET: 13:2513:40SALSATION® fitneszbemutató 
13:4014:15Kangoo Jumps Madonna ShowSifi & Kangoo Team
SZÜNET: 14:1514:30Kreadance showtáncbemutatóKreadance Tánciskola
14:3015:05Best BodyKatus Attila
SZÜNET: 15:0515:20Sorsolás és eredményhirdetés 
15:2015:55Testegyensúly – Preventív gerinctréningKis Mónika
A LÉLEKNEK – Domyos Jóga és Pilates terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó 
9:3010:05Pilates Reform ConceptTímár Gabriella
10:2010:55Stretching – Teljes TestnyújtásRusznák Renáta
11:1011:45Yogalates élő hárfazenévelGeszler Dorottya
12:0012:35Stresszoldó JógaRábóczki Renáta
12:5013:25Női JógaSüveges Nóra
13:4014:15Rubin yoga flowRubin Olivér és Csilla
14:3015:05Hatha Jóga fókuszban a szép tartásSzékesvári Melinda
15:2015:55StretchingSzabó Nikolett
AZ AKARATNAK – Küzdősport/Funkcionális terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Strong30Horváth Tamás
10:2010:55 Iron Box MAXBuczkó Péter
11:1011:45Cardio IntervallPulay Szilvi
12:0012:35SpartanfittBánkuti Gabi
12:5013:25POUND®Mezei Eszter
13:4014:15Cardio Kick-BoxBorsos Peti
14:3015:05Boost TrainingSimon Szimonetta
15:2015:55 Intervall Balázs Adrienn Kinga
A TESTNEK – Mozgástrendek terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó 
9:3010:05Party JumpingBeus & Jumping Team Hungary
(Majercsík Beáta és a csapat: Ágoston Sára, Slamová Lilla, Frastacká Kinga, Kuti Anita, Farkas Réka, Kuti Éva)
10:2010:55Brutál JumpingBeus & Jumping Team Hungary (Majercsík Beáta és a csapat: Ágoston Sára, Slamová Lilla, Frastacká Kinga, Kuti Anita, Farkas Réka, Kuti Éva)
11:1011:45PILOXING®Mezei Eszter 
12:0012:35HIGHenergYSzalka Andi 
12:5013:25X-Co TrainingBános Enikő 
13:4014:15ZONA z4Péntek Enikő 
14:3015:05HyperPowerGóth Mariann, Major Dani 
15:2015:55AMAZON BODY – ÖNMAGADRA HANGOLVALóránt-Szemző Fruzsina 
A RITMUSNAK – Dance terem
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Wake UpKangoo Team
10:2010:55DanceMix Fitness AkadémiaRátkai Zsanett
11:1011:45Salsa FitnessOsvaldo Zequeira
12:0012:35Aerobik PerformanceVarró Gyula
12:5013:25Dance Fitness Fitness AkadémiaAdamcsek Edo
13:4014:15Party FitnessLőrincz Ernő, Cseh Szakál Tibor
14:3015:05Salsation® FitnessHornyák Verona
15:2015:55full body BARRE workoutBaraksó Mária
A SZÍVNEK – Indoor Cycling terem
KezdeteVégeElőadó 
9:3010:15Janik AJ Anna, Csépes Kati
10:3011:15Vallus Anett, Halasi Béla
11:3012:15Körtvélyessy Ákos, Laczkó Attila
12:3013:15Baranyai Noémi, Bán Attila
13:3014:15Kreiszl Boglárka, Vitai Klára
14:3015:15Viczián Gyöngyi, Zala Miklós
15:3016:15Doszkocs Gyula, Fintor Gábor
Fitness Akadémia Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Dance MovesLamm Nikó
10:2010:55Stabil&MobilSchieder Henriette
11:1011:45Total BodyNémeth Zsani, Adamcsek Edó
12:0012:35DanceMixRátkai Zsani
12:5013:25GhettoCampSzedlacsek Orsi
13:4014:15Kondi Step ClassicRátkai Zsani
14:3015:05DanceNémeth Zsani
15:2015:55Nyújtás-StretchingKovács Kriszti
Sugár Fitness Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05AlakformálóHóbor Nikolett
10:2010:55AlakformálóPais Petra
11:1011:45Retro DanceFehér Sándor
12:0012:35AlakformálóKovács Csilla
12:5013:25Salsa FitnessSzántó Ildikó
13:4014:15AlakformálóMucsi Edina
14:3015:05ZumbaNagy Erika
15:2015:55Party FitnessCseh-Szakál Tibor
ZONA Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05LIT 2 HIITRajnai Kinga, Osmala Eszti
10:2010:55Mini-bandLengyel Clau, Bencze Erika
11:1011:45Nagyszínpad – ZONA BurnPéntek Enikő + csapata (Steinhausz Andi, Hrozik Edit, Kondor Klau, Ács Klári, Osmala Eszti, Felde Rebeka, Deák Csabi)
12:0012:35ZONA TrióTibai-Doór Timi, Borbély Betti
12:5013:25Core kardió + ZONA spineSteinhausz Andi, Forján Petra
13:4014:15Z4Forján Petra, Bencze Erika
14:3015:05ZONA piramisKondor Klaudia, Hrozik Edit
15:2015:55Folk & Mini-bandÁcs Klári, Felde Rebeka
Spartanfitt® Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Spartan Body Weight ébresztőVidám Marcsi, Jusztin Timi
10:2010:55Spartan Girja®Kállai Etus, Nagy Ricsi
11:1011:45Spartan Fighter®Mucsi-Márkus Klára, Szilágyi Zsolt
12:0012:35Spartan MobilityPál Enikő, Pál Edina
12:5013:25Spartan Fighter® köredzésJánszki Katalin, Benkovics Betti,Tajti Tündi
13:4014:15Spartan Body WeightMucsi-Márkus Klára, Belák Bernadett
14:3015:05Spartan Girja®Bartyik Zoltán, Joó Robi
15:2015:55Spartan MobilityMester Zita, Bulyáki Livi
LaBoom Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05AerobikMixJeney-Werner Evelyn
10:2010:55FunkyMező Kata
11:1011:45Dance mixRátkai Zsani
12:0012:35Dance FitnessJeney-Werner Evelyn
12:5013:25LaBoomBoxRátkai Zsani
13:4014:15ZumbaErdélyi Kriszta
14:3015:05Dance FlowErdélyi Kriszta
15:2015:55DeepWORK LaBoomHenz Edina & Gózon Tomi
GYMSTICK Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05GYMSTICK – Wake up bodyHramcsák-Papp Heni, Tömöri Ágnes, Ádámné Vancza Viki, Csorba Anett
10:2010:55A DECATHLON Nagyszínpadon: GYMSTICKCzégel Erika és a Dream Team
11:1011:45Full body by GYMSTICK MiskolcKovács Klára, Szoboszlai Zsófia, Tőszeginé Gabi, Vári Anikó
12:0012:35Ütős négyesKerata Dóra, Pécsi Ignácz Zsanett, Fera-Both Csilla, Cserba Beáta
12:5013:25Thigh Killers GYMSTICKTóth Szilvi, Csutiné Tóth Katalin, Palócz Györgyi, Csohány Kriszti
13:4014:15Perfect Push-up GYMSTICKSchmidt Timi, Dóczi Zsuzsi, Móri Napsugár, Steinmacher Attila
14:3015:05Black Edition by GYMSTICK BoysSzabó István, Majoros Richárd, Törtei László
15:2015:55DinamicBalance TeamPékné Jardik Mónika, Gór Mária, Szabó Judit, Komáromi Anna Ida
SUHANJ! Tekerj Vakon! terem
KezdeteVégeElőadó 
9:3010:05Pausz Tamás
10:2010:55Pausz Tamás
11:1011:45Pausz Tamás
12:0012:35Pausz Tamás
12:5013:25Pausz Tamás
IRON SYSTEM™ Stage
KezdeteVégeÓra neveElőadó
9:3010:05Hot IronSimon Zsófi
10:2010:55Hot IronLaczi Kati
11:1011:45Hot IronGózon Tomi & Rácz Gergő
12:0012:35Hot IronGóth Mariann & Major Dani
12:5013:25Hot IronBerényi Berni
13:4014:15Hot IronSzalka Andi
14:3015:05Hot IronVetró Tünde
15:2015:55MobilityBerényi Berni & Gózon Tomi

Előadók

Vetró Tünde

A HOT IRON egy egyedi, biztonságos, rendkívül hatékony, változatos és...

Vidám Marcsi

Spartan Bodyweight Ebben az edzésben nincsenek súlyok, a saját testünket...

Rácz Gergő

A HOT IRON egy egyedi, biztonságos, rendkívül hatékony, változatos és...

programajánló

GYMSTICK

A tavalyi Guinness World Record után most is hatalmas lelkesedéssel...

#instagram

helyszín és megközelítés

  • időpont

    2019. november 23.

  • helyszín

    BOK Csarnok, Budapest, 1146, Dózsa György út 1, 1146

  • nyitva tartás

    9.00 - 18.00

A rendezvény helyszíne a budapesti BOK Sportcsarnok.
Érkezhetsz autóval, tömegközlekedéssel vagy gyalogosan.

Tömegközlekedés

A BOK Sportcsarnok közvetlen közelében az alábbi BKK-járatok állnak meg:

  • M2-es metró – Puskás Ferenc Stadion állomás (elérhető a Keleti pályaudvarról; Déli pályaudvarról; Nyugati pályaudvarról M3-as metróval átszállással; Kelenföldi pályaudvarról M4-es metróval átszállással)
  • 1-es villamos – Puskás Ferenc Stadion megálló (Elérhető a Népligetből)
  • 30 és 95-ös buszok
  • 75 és 80-as trolibuszok

Gépkocsival

Parkolás a környékbeli közterületeken megoldható, pl. a Dózsa György úton, a Stefánia úton, a Kerepesi úton, és a fenti utak vonzáskörzetében. Figyelem! A parkolásért a környéken fizetni kell!

Névadó főszponzor

társszponzor

támogató

jegyértékesítő partner

kapcsolat

Telefon: (06 1) 220 82 11
Mobil: (06 20) 965 19 66
E-mail: nevezes@futanet.hu

hírlevél

Íratkozz fel hírlevelünkre a legfrissebb akciókért!